Dojazd

Dojazd do Hotelu Orle

Taksówka z Dworca Głównego
Postój taksówek znajduje się po prawej stronie od wyjścia z Dworca. Koszt dojazdu mieści się w przedziale 40-100 zł zależnie od Korporacji, pory dnia oraz sposobu zapłaty (karta/gotówka). Czas dojazdu ok. 25 minut.

Komunikacja publiczna od Dworca Głównego

Przystanek znajduje się przy wyjściu z Dworca. Dojazd do Hotelu umożliwiają linie 112 oraz 212. Należy wsiąść do pojazdu w kierunku „Przegalina”. Docelowym przystankiem jest „Lazurowa”, który zlokalizowany jest 500 metrów od Hotelu. Czas jazdy ok. 40 minut. Należy zakupić bilet „jednorazowy”, koszt 3,20 zł.

Rozkłady autobusów:

112: https://ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-112_20180716-2-2.html

212: https://ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-212_20190223-2-1.html

Dojazd samochodem:

Od strony Warszawy (trasą S7):

Należy zjechać z trasy w kierunku „Gdańsk Świbno”, następnie główną drogą dojeżdżamy do Gdańsk-Sobieszewo, hotel znajduje się w lesie po prawej stronie, na ulicy Lazurowej.

Od strony obwodnicy Trómiasta (Autostrady A1):

Z obwodnicy Trómiasta (trasa S6) należy zjechać w drogę S7 (kierunek Warszawa). Po dojechaniu do węzła „Gdańsk Wschód” kierować się na „Gdańsk Sobieszewo”.  W miejscowości Przejazdowo skręcić na „Gdańsk Sobieszewo”. Jadąc główną drogą (uważać, częste kontrole prędkości), po kilku kilometrach przejeżdżamy przez most na Wyspę Sobieszewską. Na Wyspie w dalszym ciągu jedziemy główną drogą i po kilku kolejnych kilometrach dojeżdżamy do ulicy Lazurowej (po lewej stronie), na której znajduje się Hotel Orle (ulokowany w lesie).